Didmeninė prekyba su (mados) „butikais“

Didmeninė prekyba su (mados) „butikais“

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Sausio mėn. 24 d., Kaunas

Renginio tipas: praktinis gilinamasis

Daugelis kūrėjų, kurie jau optimizavo, t.y., susitvarkė, savo nepriklausomas parduotuves internete ar fizines parduotuves „iš plytų ir skiedinio“, arba parduotuves ETSY platformoje, pradeda galvoti, kas toliau, kaip toliau plėsti savo verslą? Kaip išlyginti sezoniškumą? Mūsų atsakymas – apsvarstykite prekybą didmena!

Kiti kūrėjai, galbūt, jau „atsikando“ Lietuvoje populiarios prekybos su konsignacijos sutartimis, bet didmeninė prekyba užsienyje vis dar atrodo bauginanti ir sudėtinga. Mūsų atsakymas – tai paprasčiau, nei manėte, pabandykite!

Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniu reglamentavimu, logistika, aptarsime, ko „butikai“ tikisi iš Jūsų bei ko Jūs turėtumėte tikėtis iš Jų. Aptarsime visą procesą nuo pasiūlymo pateikimo iki siuntos išsiuntimo:
 kokie galimi kainodaros modeliai, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga; kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus; kaip turi atrodyti katalogai ir „linesheets“ bei kaip juos pasigaminti; kokias nurodyti pardavimo sąlygas, kad būtumėte saugūs, tačiau neatrodytumėte grėsmingi; kaip tvarkytis su siuntomis ir muitinės reikalais; kaip dažnai siųsti užklausas, kad neatrodytumėte kaip persekiotojai; kaip planuotis veiklas, įvertinant darbų sezoniškumą ir pakartotinius užsakymus, ir dar daug visko.

Be to, mes ką tik pasaulio rinkoms pateikėme naują didmenai skirta prekės ženklą ir produktų liniją, tad pasidalinsime ir „šviežiausiomis“ patirtimis apie tai, kaip mums sekasi, nuoširdžiai!

Šis seminaras skirtas paruošti ir supažindinti Jus su viskuo, kas Jums bus reikalinga norint dirbti su užsienio parduotuvėmis, butikais ar galerijomis:

 • Aptarsime, kaip susirasti parduotuves, kurios džiaugsis su Jumis dirbdamos, kaip paruošti joms pasiūlymus, kuriems parduotuvės negalės atsispirti,
 • Įsigilinsime, kaip susidėlioti kainodarą, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga,
 • Pasipraktikuosime, kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus, aptarsime katalogų didmeninkams rengimo ypatumus, “linesheet”us, pardavimo sąlygas,
 • Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniais reikalais,
 • Aptarsime logistikos reikalus, muitinės klausimus ir t.t.

Kaip visada, seminaro tikslas, kad kiekvienas išsineštų veiksmų planą, ką daryti toliau.

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems „kodėl užstrigau“…

Dovilė su „Gera bloga“ prekių ženklu jau daugiau kaip 5 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir nuosavoje elektroninėje parduotuvėje. Patyrusi daug, ji pasiruošusi pasidalinti visomis savo patirtimis, įskaitant ir naujausias su „Oly the Curious“ prekės ženklu.

Trukmė: 6 val. (10:00-17:30 su pertraukomis)

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, Kaunas.

Seminaro kaina vienam dalyviui – 65€, registruojantis dviems drauge – 110€.Kaip įdarbinti Pinterest’ą?

Kaip įdarbinti Pinterest’ą?

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Vasario mėn. 28 d., Kaunas

Renginio tipas: praktinis gilinamasis

Pinterest platforma įgauna vis didesnį ir įvairesnį vaidmenį internete. Pinterest nėra tik socialinis tinklas, tai – vaizdinės paieškos variklis, kurį tinkamai naudojant į bet kurią elektorninę parduotuvę internete galima atsivesti nuostabų nemokamą vartotojų srautą!

Tai reiškia, jog sėkmingai „įdarbintas“ Pinterest Jums nuolatos atves potencialių pirkėjų srautą, už kurį Jūs nemokėsite nė vieno € reklamai! Ar jau įdarbinote Pinterest? Jeigu ne, šis 100% praktinis seminaras kaip tik Jums!

Seminaro metu smulkiai išsiaiškinsime, kaip konkrečiai išnaudoti Pinterest, kad nebūtumėte priklausomi vien tik nuo paieškos sistemų, ETSY ar kitos platformos SEO, veiklos lokalizacijos, nuolatinių algoritmų kaitaliojimo, ar net ir atvirkščiai, dirbdami su Pinterest ir atsivesdami išorinį vartotojų srautą į savo parduotuvę, pakiltumėte visose kitose paieškos sistemose. Aptarsime, kaip visą darbo Pinterest procesą automatizuoti, kad Pinterest dirbtų, kol Jūs kuriate, miegate, sportuojate, ar kitaip maloniai leidžiate laiką!

Seminare aptariamos strategijos tinka ne tik parduodantiems ETSY platformoje, bet ir tiems, kurie dirbate su savo asmeninėmis parduotuvėmis ir norite lengviau bei pigiau pasiekti užsienio pirkėjus!

Seminaro metu išsamiai aptarsime:

 • Kaip Jūsų pirkėjo profilis įtakoja veiklos Pinterest‘e sėkmę?
 • Kaip veikia Pinterest algoritmas?
 • Kaip susikurti ir atnaujinti Pinterest profilį, kad šis būtų veiksmingas?
 • Kaip optimizuoti Pinterest profilį paieškos sistemose?
 • Kaip, kur, kodėl ir kada reikia „pininti“?
 • Kaip viską automatizuoti, kad Pinterest dirbtų Jums, kol Jūs miegate, dirbate, ar maloniai leidžiate laiką?
 • Kaip suprasti, ar Pinterest man sekasi, ir ar viską darau gerai?
Ir dar daugiau paprastų ir automatizuojamų strategijų, kurios sumažins Jūsų parduotuvės priklausomybę nuo ETSY ar kitų naudojamų platformų!

Kaip visuomet, mūsų seminaro pabaigoje išsinešite veiksmų planą, kurį galėsite pulti įgyvendinti vos tik grįžę namo, o taip pat būsite pakviesti į uždarą Facebook grupę (jeigu joje dar nesate), kuri skirta seminaro dalyviams, ir kurioje galėsime sekti vieni kitų progresą ir aptarti rūpimus klausimus.

Atsinešusieji savo kompiuterius, seminare aptariamus dalykus galės išbandyti iškart!

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems „kodėl užstrigau“…

Dovilė su „Gera bloga“ prekių ženklu jau veik 4 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir nuosavoje elektroninėje parduotuvėje. Patyrusi daug, ji pasiruošusi pasidalinti visomis savo patirtimis.

Trukmė: 6 val. (10:00-17:30 su pertraukomis)

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, Kaunas.

Seminaro kaina vienam dalyviui – 65€, registruojantis dviems drauge – 110€.
Gal norėtumėte prenumeruoti mūsų
naujienlaiškį?

Renginių naujienos, pritaikomi naudingi skaitiniai, nuolaidų kuponai

Ačiū, kad užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.

Ups, kažkas nesuveikė...