Didmeninė prekyba su (mados) „butikais“

Didmeninė prekyba su (mados) „butikais“

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Sausio mėn. 24 d., Kaunas

Renginio tipas: praktinis gilinamasis

Daugelis kūrėjų, kurie jau optimizavo, t.y., susitvarkė, savo nepriklausomas parduotuves internete ar fizines parduotuves „iš plytų ir skiedinio“, arba parduotuves ETSY platformoje, pradeda galvoti, kas toliau, kaip toliau plėsti savo verslą? Kaip išlyginti sezoniškumą? Mūsų atsakymas – apsvarstykite prekybą didmena!

Kiti kūrėjai, galbūt, jau „atsikando“ Lietuvoje populiarios prekybos su konsignacijos sutartimis, bet didmeninė prekyba užsienyje vis dar atrodo bauginanti ir sudėtinga. Mūsų atsakymas – tai paprasčiau, nei manėte, pabandykite!

Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniu reglamentavimu, logistika, aptarsime, ko „butikai“ tikisi iš Jūsų bei ko Jūs turėtumėte tikėtis iš Jų. Aptarsime visą procesą nuo pasiūlymo pateikimo iki siuntos išsiuntimo:
 kokie galimi kainodaros modeliai, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga; kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus; kaip turi atrodyti katalogai ir „linesheets“ bei kaip juos pasigaminti; kokias nurodyti pardavimo sąlygas, kad būtumėte saugūs, tačiau neatrodytumėte grėsmingi; kaip tvarkytis su siuntomis ir muitinės reikalais; kaip dažnai siųsti užklausas, kad neatrodytumėte kaip persekiotojai; kaip planuotis veiklas, įvertinant darbų sezoniškumą ir pakartotinius užsakymus, ir dar daug visko.

Be to, mes ką tik pasaulio rinkoms pateikėme naują didmenai skirta prekės ženklą ir produktų liniją (Olie the Curious, https://oliethecurious.com/ ), tad pasidalinsime ir „šviežiausiomis“ patirtimis apie tai, kaip mums sekasi, nuoširdžiai!

Šis seminaras skirtas paruošti ir supažindinti Jus su viskuo, kas Jums bus reikalinga norint dirbti su užsienio parduotuvėmis, butikais ar galerijomis:

 • Aptarsime, kaip susirasti parduotuves, kurios džiaugsis su Jumis dirbdamos, kaip paruošti joms pasiūlymus, kuriems parduotuvės negalės atsispirti,
 • Įsigilinsime, kaip susidėlioti kainodarą, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga,
 • Pasipraktikuosime, kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus, aptarsime katalogų didmeninkams rengimo ypatumus, “linesheet”us, pardavimo sąlygas,
 • Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniais reikalais,
 • Aptarsime logistikos reikalus, muitinės klausimus ir t.t.

Kaip visada, seminaro tikslas, kad kiekvienas išsineštų veiksmų planą, ką daryti toliau.

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems „kodėl užstrigau“…

Dovilė su „Gera bloga“ prekių ženklu jau daugiau kaip 5 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir nuosavoje elektroninėje parduotuvėje. Patyrusi daug, ji pasiruošusi pasidalinti visomis savo patirtimis, įskaitant ir naujausias su „Oly the Curious“ prekės ženklu.

Trukmė: 6 val. (10:00-17:30 su pertraukomis)

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, 3 salė, Kaunas.

Seminaro kaina vienam dalyviui – 65€, registruojantis dviems drauge – 110€.

Kaip sukurti konkurencingą verslo modelį?

Kaip sukurti konkurencingą verslo modelį?

Lekt. Inga Uus

Rugsėjo mėn. 18d., Kaunas

Renginio tipas: gilinamasis

Praktiniame seminare aptarsime ir kūrybiškai perpaišysime Jūsų verslo modelį, suteikdami Jūsų verslui naujų vystymosi impulsų. Daugiausiai dėmesio skirsime surasti ir įvardinti, kas tikrai vertinga Jūsų pirkėjams ar klientams.

Taigi, kas yra vertinga vartotojui ir kaip įmonei uždirbti daugiau iš to, kas vertinga vartotojui? Kuo išsiskirti vartotojų akyse? Kaip tai, kas vertinga vartotoju, virsta pajamomis įmonei? Kokie yra veiklos kaštų mažinimo būdai, ar visus juos įvertinote?

Strategiškai vystoma organizacija siekia susikurti kuo unikalesnį ir tvaresnį savo verslo modelį. Toks modelis atsako į pagrindinius organizacijai iškylančius klausimus: „Iš ko ir kiek mes uždirbame?“ ir „Kaip sumažinti didžiausius veiklos kaštus?“

Tačiau dažna organizacija „pamiršta“, jog svarbiausias klausimas svarstant savo verslo modelį yra – kokią vertę organizacija kuria vartotojams? Nuo atsakymo į šį klausimą ir turi būti peržvelgiamas (ar net perkuriamas) organizacijos verslo modelis. Kaip priimamas sprendimas dėl vartotojui teikiamos naudos, ir kaip šis sprendimas „aplipdomas“ kitais verslo modelio komponentais, kad įmonė galėtų maksimaliai patenkinti vartotoją racionaliausiai sumodeliuodama savo verslo komponentus.

Seminaro programa:

 • Kas iš tikrųjų yra „verslo modelis“ ir kokia yra verslo modelio struktūra?
 • Kaip sukuriamas verslo modelis? Kiek originalus gali būti kiekvienas modelio komponentas?
 • Kas yra vertės grandinė ir kas ją sudaro?
 • Kaip vertės vartotojui komponentas integruojamas į verslo modelį, ir kaip verslo modelio komponentai „aplipdomi“ aplink vertės vartotojui komponentą?
 • Kokia vertės vartotojui komponento struktūra ir kaip priimti sprendimą dėl vertės vartotojui pasiūlymo?
 • Kokie galimi verslo modeliai vertės vartotojui kūrimo pagrindu?

Seminaras yra praktinis ir skirtas: įmonių (ypač mažų) vadovams, naujai steigiamų ar vystymo sunkumų patiriančių įmonių vadovams, proveržio veikloje siekiančių įmonių vadovams, marketingo vadovams, pardavimų, gamybos skyriaus vadovams.

Seminare yra derinama teorija su praktinėmis užduotimis, vyksta diskusijos, seminaro dalyviai parengia savo įmonei verslo modelio eskizą. Seminaras ypač efektyvus dalyvaujant keletui atstovų iš vienos įmonės.

Seminaras jau sėkmingai vyko Vilniaus ir Kauno mokslo ir technologijų parkuose.

Trukmė: 10:00 – 16:30 val.

Kaina: vienam asmeniui – 65 €; kaina dviem asmenims registruojantis kartu – 100 €.

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, Kaunas.

Įėjimo į užsienio rinką strategija

Įėjimo į užsienio rinką strategija

Lekt. Inga Uus

Spalio mėn. 2d., Vilnius

Renginio tipas: gilinamasis

Visos įmonės siekia auginti pardavimus ir jų pelningumą, tačiau reta įmonė gali užsitikrinti augimą, orientuodamasi tik į vidaus rinką. Dėl sprendimo sudėtingumo, ėjimas į užsienio rinką gali būti sėkmingas tik tuomet, kai jis yra paremtas konkrečia strategija. Įėjimo į užsienio rinką kaštai ir efektyvumas priklauso nuo strateginių įėjimo į užsienio rinką sprendimų, tad ką reikia įvertinti priimant tokius sprendimus? Kaip pasirengti įėjimo į užsienio rinką strategiją?

Seminare atsakoma į klausimus:

 • Kaip įmonei pasirinkti užsienio rinką, į kurią tikslinga įeiti?
 • Kokia įėjimo į užsienio rinką strategijos struktūra: į kokius klausimus turi atsakyti strategija, nuo ko pradėti ir kaip rengti įėjimo į užsienio rinką strategiją?
 • Kaip įvertinti, ar įmonės produkto / paslaugos pasiūlymas užsienio rinkai yra įdomus?
 • Kaip pigiau (t.y., gudriau) atlikti užsienio rinkos vartotojų ir konkurentų analizę?
 • Kokios galimos savo prekių ženklo pozicionavimo užsienio rinkoje alternatyvos?
 • Kokį marketingo strategijų krepšelį pasirengti rinkai vystyti, ir kaip subalansuojamas šis marketingo strategijų užsienio rinkai krepšelis?
 • Kokios strategijos įgyvendinimo vadybos alternatyvos tinkamos įeinant į užsienio rinką organizacijai, neturinčiai patirties? Kurią marketingo veiklos užsienyje valdymo formą pasirinkti?

Seminaro metu derinama teorinė medžiaga, praktinės užduotys ir dalyviams rūpimų klausimų diskusijos.

Seminaras skirtas: mažų ir vidutinių įmonių vadovams, įvairaus profilio įmonių marketingo specialistams, pardavimo vadybininkams, įmonių darbuotojams, svarstantiems ir ketinantiems žengti į užsienio rinkas.

Trukmė: 6 val. (10:00-17:00) su pertraukomis.

Kaina: vienam asmeniui – 65 €, kaina dviem asmenims registruojantis drauge – 110€.

Vieta: konkreti renginio vieta Vilniuje bus nurodyta užsiregistravusiems.


Gal norėtumėte prenumeruoti mūsų
naujienlaiškį?

Renginių naujienos, pritaikomi naudingi skaitiniai, nuolaidų kuponai

Ačiū, kad užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.

Ups, kažkas nesuveikė...