Veiklos ETSY platformoje sėkmės istorija

Veiklos ETSY platformoje sėkmės istorija

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Gegužės mėn. 30d., INTERNETU

Renginio tipas: gilinamasis

Po keleto sėkmingų Etsy seminarų 2018-2019 metais papildėme ir atnaujinome medžiagą, tad nespėjusius sudalyvauti, kviečiame! Vienintelis gilus mūsų ETSY seminaras 2020 metais!

Etsy platforma pradžioje buvo žinoma rankdarbius, vintage bei meno gaminius kuriantiems/ parduodantiems menininkams, tačiau pati platforma vystėsi, o įsileidus „gamybininkus“, platforma tapo  sėkmingiausia prekybos savadarbiais gaminiais ir gaminiais, gaminamais mažais kiekiais, vieta. Kaip ir bet kuri prekybos vieta ar prekybos forma, Etsy turi savitą sėkmės “logiką”, kurios formule neišreikši, bet kurios išmanymas yra būtinas veiklos šioje platformoje sėkmei.

Dovilė su “Gera bloga” prekių ženklu jau veik 6 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir iš šios veiklos pajamų gyvena. Patyrusi daug, ji pasiruošusi papasakoti savo istoriją nuo parduotuvės įkūrimo iki pilno išvystymo strategijos.

Seminaro metu aptarsime šiuos klausimus:

 • Kaip sukurti parduotuvę, kurią pirkėjai atsimins?
 • Kaip optimizuoti parduotuvę paieškos varikliams (SEO) ir kaip išnaudoti algoritmo pasikeitimus savo parduotuvės sėkmei?
 • Kaip kurti aprašus, kurie parduoda?
 • Kokios marketingo strategijos yra tinkamiausios, kad Jūsų parduotuvė dirbtų, kol Jūs miegat?
 • Kokios ETSY kainodaros strategijos tinkamiausios, kad netik dirbtume, bet ir uždirbtume?
 • Kaip identifikuoti, kur “nuteka” klientai?
 • Kaip prisijaukinti ETSY didmenos klientus?

Ir dar daugiau “tips and tricks”, kurie ETSY’je padeda dirbti lengviau ir efektyviau!

Seminaro pabaigoje išsinešite veiksmų planą, kaip patobulinti savo parduotuvę, bei būsite pakviesti į uždarą Facebook grupę, kuri skirta tik seminaro dalyviams, kurioje galėsime sekti vieni kitų progresą ir aptarti mums rūpimus klausimus.

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems “kodėl užstrigau”…

Trukmė: 10:00-16:30 su pertraukomis.

Vieta: INTERNETU

Seminaro kaina vienam žmogui – 65€, registruojantis dviems drauge – 110€.

Registruotis: https://dovilemike.lt


12 komentaras apie “Veiklos ETSY platformoje sėkmės istorija”

 • Seminaras išties puikus ir įkvėpiantis 🙂 Puikus organizavimas, profesionaliai pateikta ir išdėstyta medžiaga. Dalyvauti ėjau daug nesitikėdama, tačiau pateikta informacija įkvėpė dirbti toliau 🙂 Didelis Jums AČIŪ ir sėkmės tęsiant veiklą.

  Kotryna

 • Ačiū Dovilei už didžiulę laviną žinių, nuoširdumą ir paprastumą, retą savybę dalintis savo patirtimi taip atvirai, už geras emocijas, už įkvėpimą daryti ir nenuleisti rankų,,,
  Ačiū Ingai, seminaro sumanytojai ir organizatorei, už rūpestį, kantrybę ir puikią atmosferą…
  Ačiū, kad padedate…
  Lauksime tęsinio… 🙂

 • Aciu jums labai!!!!Seminaras buvo NEREALUS!!!!pirma kart mokymuose nesinorejo uzmigt, nesinorejo iseit ir pasikroviau ne tik daug ziniu, bet ir be proto daug teigiamu emociju:) Didelis ACIU:)))

 • Didelis AČIŪ už seminarą. Ačiū Ingai už organizavimą ir rūpestį. Ačiū Dovilei už šypsenas ir įkvėpimą, ji tiesiog puiki pranešėja. Išėjau iš seminaro įgavusi žinių, netgi surašytas visas planas, kokius žingsnius reikia nueiti iki tos, taip trokštamos sėkmės. Esu labai patenkinta, tikrai rekomenduoju ir kitiem.

 • Labai patiko seminaras tiek organizavimu, tiek turiniu. Buvo jaukus, šiltas, bet ir labai informatyvus. Lektorė labai nuoširdi, žmogiška, įkvepianti asmenybė, sektinas pavyzdys. Įgavau ryžto, noro, savimotyvacijos, puikiai praleidau laiką 🙂 Ačiū ir sėkmės!

 • Didelis ačiū už tokį kiekį labai naudingos informacijos. Esu pagauta įkvėpimo ir noro dirbti, labai džiaugiuosi, kad Dovilė dalinasi tokia gausa sukauptų žinių.

 • Puikus, informatyvus seminaras ir puikus organizavimas. Viskas aiškiai, konkrečiai, o ne kalbu kad tik kalbėčiau. Jaučiuosi labai labai dėkinga. Linkiu sėkmės Dovilei ir kolegėms.

 • Seminaras buvo tiesiog PUIKUS!!! Ačiū labai už gautas žinias, gerą nuotaiką ir įkvėpimą tęsti darbus!!!

 • Dėkoju, už suteiktas žinias, išdėstytas labai aiškiai su pavyzdžiais. Pateikta seminaro medžiaga su konkrečiu veiksmų planu – kaip žingsnis po žingsnio siekti savo tikslų. Šis planas – galima sakyti aukso vertės. Jis išsklaidė visas abejones, sudėliojo taškus ant “i” ir lieka tik sekti jo kiekvienu punktu ir veikti. Dovilės ir Ingos šiltas bendravimas mane įtikino, kad kilus klausimams – galiu kreiptis pagalbos. Sėkmės darbuose, jūsų seminarai labai reikalingi.

 • Dėkoju už pasidalinimą patirtimi ir džiaugiuosi, kad patekau į šį seminarą dar nesukūrusi savo parduotuvės, nes būtų reikėję viską perdaryti. Atėjau su minimaliomis žiniomis apie ETSY, o išėjau su konkrečiu veiksmų planu. Žodžiu, seminaras – puikus, rekomenduoju visiems!

 • Negana to, kad Dovilė yra puiki verslininkė, ji yra ir superinė lektorė bei konsultantė. Turėti energijos visai dienai. Visą dieną prieš auditoriją kalbėti lygiai taip pat uždegančiai, įkvepiančiai ir entuziastingai gali toli gražu ne kiekvienas. O ir auditorijos “grybavimus” ar norą laikas nuo laiko žvulgterėti į telefonus valdo labai puikiai. Paties seminaro žinios tik praktinės ir tik konkrečios. Jokios bendros teorijos, kurios pilnas internetas. Pteikiama tik tai, kas yra praktiškai pritaikoma, kas veikia ir su argumentais kodėl tai veikia ar kodėl tai verta daryti. Na ir pabaigoje pateikiamas papunkčiui išdėstytas veiksmų planas. SUPER!

Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *