Kaip įdarbinti Pinterest’ą?

Kaip įdarbinti Pinterest’ą?

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Vasario mėn. 28 d., Kaunas

Renginio tipas: praktinis gilinamasis

Pinterest platforma įgauna vis didesnį ir įvairesnį vaidmenį internete. Pinterest nėra tik socialinis tinklas, tai – vaizdinės paieškos variklis, kurį tinkamai naudojant į bet kurią elektorninę parduotuvę internete galima atsivesti nuostabų nemokamą vartotojų srautą!

Tai reiškia, jog sėkmingai “įdarbintas” Pinterest Jums nuolatos atves potencialių pirkėjų srautą, už kurį Jūs nemokėsite nė vieno € reklamai! Ar jau įdarbinote Pinterest? Jeigu ne, šis 100% praktinis seminaras kaip tik Jums!

Seminaro metu smulkiai išsiaiškinsime, kaip konkrečiai išnaudoti Pinterest, kad nebūtumėte priklausomi vien tik nuo paieškos sistemų, ETSY ar kitos platformos SEO, veiklos lokalizacijos, nuolatinių algoritmų kaitaliojimo, ar net ir atvirkščiai, dirbdami su Pinterest ir atsivesdami išorinį vartotojų srautą į savo parduotuvę, pakiltumėte visose kitose paieškos sistemose. Aptarsime, kaip visą darbo Pinterest procesą automatizuoti, kad Pinterest dirbtų, kol Jūs kuriate, miegate, sportuojate, ar kitaip maloniai leidžiate laiką!

Seminare aptariamos strategijos tinka ne tik parduodantiems ETSY platformoje, bet ir tiems, kurie dirbate su savo asmeninėmis parduotuvėmis ir norite lengviau bei pigiau pasiekti užsienio pirkėjus!

Seminaro metu išsamiai aptarsime:

 • Kaip Jūsų pirkėjo profilis įtakoja veiklos Pinterest‘e sėkmę?
 • Kaip veikia Pinterest algoritmas?
 • Kaip susikurti ir atnaujinti Pinterest profilį, kad šis būtų veiksmingas?
 • Kaip optimizuoti Pinterest profilį paieškos sistemose?
 • Kaip, kur, kodėl ir kada reikia “pininti”?
 • Kaip viską automatizuoti, kad Pinterest dirbtų Jums, kol Jūs miegate, dirbate, ar maloniai leidžiate laiką?
 • Kaip suprasti, ar Pinterest man sekasi, ir ar viską darau gerai?
Ir dar daugiau paprastų ir automatizuojamų strategijų, kurios sumažins Jūsų parduotuvės priklausomybę nuo ETSY ar kitų naudojamų platformų!

Kaip visuomet, mūsų seminaro pabaigoje išsinešite veiksmų planą, kurį galėsite pulti įgyvendinti vos tik grįžę namo, o taip pat būsite pakviesti į uždarą Facebook grupę (jeigu joje dar nesate), kuri skirta seminaro dalyviams, ir kurioje galėsime sekti vieni kitų progresą ir aptarti rūpimus klausimus.

Atsinešusieji savo kompiuterius, seminare aptariamus dalykus galės išbandyti iškart!

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems “kodėl užstrigau”…

Dovilė su “Gera bloga” prekių ženklu jau veik 4 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir nuosavoje elektroninėje parduotuvėje. Patyrusi daug, ji pasiruošusi pasidalinti visomis savo patirtimis.

Trukmė: 10:00-16:30 su pertraukomis

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, Kaunas.


2 komentaras apie “Kaip įdarbinti Pinterest’ą?”

 • Informatyvūs mokymai, daug konkrečios informacijos, viskas aiškinama konkrečiai ir aiškiai, be ilgų išvedžiojumų. Ačiū!

 • Buvau jau trečiame Decreo organizuotame Dovilės seminare. Kaip ir anksčiau, taip ir šis, labai koncentruotas, konkretus, be nereikalingų nukrypimų į šoną. Žinoma, informaciją galėčiau susirinkti ir pati internete. Bet tam, kam būčiau sugaišus galybę laiko ieškodama, atsirinkinėdama, filtruodama daugybę informacijos, seminare gavau jau atrinktą, sudėliotą reikiama eilės tvarka, su naujausia aktualia informacija. Taip ir neaiškumus ar iškilusius klausimus galima išsiaiškinti čia ir dabar.
  Dovilė puikiai valdo laiką bei auditoriją, neleidžia nei sau, nei kitiems nukrypti nuo temos. O ir jai pačiai energijos užtenka visai dienai, todėl visos dienos seminaras visiškai neprailgo.
  Kuo nuoširdžiausiai rekomenduoju!

Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *