Didmeninė prekyba butikams

Didmeninė prekyba butikams

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Balandžio mėn. 05 d., Vilnius

Renginio tipas: praktinis gilinamasis

Daugelis kūrėjų, kurie jau optimizavo, t.y., susitvarkė, savo parduotuves ETSY, pradeda galvoti, kas toliau, kaip toliau plėsti savo verslą? Kaip išlyginti sezoniškumą? Mūsų atsakymas – apsvarstykite prekybą didmena!

Kiti kūrėjai, galbūt, jau „atsikando“ Lietuvoje populiarios prekybos su konsignacijos sutartimis, bet didmeninė prekyba užsienyje vis dar atrodo bauginanti ir sudėtinga. Mūsų atsakymas – tai paprasčiau, nei manėte, pabandykite!

susipažinsime su didmenos terminais, teisiniais reikalais, logistika, aptarsime ko butikai tikisi iš Jūsų bei ko Jūs turėtumėte tikėtis iš Jų. Aptarsime visą procesą nuo pasiūlymo pateikimo iki siuntos išsiuntimo:
 – Kainodaros modeliai, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga – kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus – Kaip turi atrodyti katalogai ir „linesheets“ bei kaip juos pasigaminti – Pardavimo sąlygos, kad būtumėte saugūs, tačiau neatrodytumėte grėsmingi – Siuntos ir muitinės – Kaip dažnai siųsti užklausas, kad neatrodytumėte kaip persekiotojai – Darbų sezoniškumas ir pakartotiniai užsakymai

Šis seminaras skirtas paruošti ir supažindinti Jus su viskuo, kas Jums bus reikalinga norint dirbti su užsienio parduotuvėmis, butikais ar galerijomis:

  • Aptarsime, kaip susirasti parduotuves, kurios džiaugsis su Jumis dirbdamos, kaip paruošti joms pasiūlymus, kuriems parduotuvės negalės atsispirti,
  • Įsigilinsime, kaip susidėlioti kainodarą, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga,
  • Pasipraktikuosime, kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus, aptarsime katalogų didmeninkams rengimo ypatumus, “linesheet”us, pardavimo sąlygas,
  • Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniais reikalais,
  • Aptarsime logistikos reikalus, muitinės klausimus ir t.t.

Kaip visada, seminaro tikslas, kad kiekvienas išsineštų veiksmų planą, ką daryti toliau.

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems „kodėl užstrigau“…

Dovilė su „Gera bloga“ prekių ženklu jau daugiau kaip 5 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir nuosavoje elektroninėje parduotuvėje. Patyrusi daug, ji pasiruošusi pasidalinti visomis savo patirtimis.

registruotis


2 komentaras apie “Didmeninė prekyba butikams”

Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *


Gal norėtumėte prenumeruoti mūsų
naujienlaiškį?

Renginių naujienos, pritaikomi naudingi skaitiniai, nuolaidų kuponai

Ačiū, kad užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį.

Ups, kažkas nesuveikė...