Didmeninė prekyba su (mados) “butikais”

Didmeninė prekyba su (mados) “butikais”

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Sausio mėn. 24 d., Kaunas

Renginio tipas: praktinis gilinamasis

Daugelis kūrėjų, kurie jau optimizavo, t.y., susitvarkė, savo nepriklausomas parduotuves internete ar fizines parduotuves “iš plytų ir skiedinio”, arba parduotuves ETSY platformoje, pradeda galvoti, kas toliau, kaip toliau plėsti savo verslą? Kaip išlyginti sezoniškumą? Mūsų atsakymas – apsvarstykite prekybą didmena!

Kiti kūrėjai, galbūt, jau “atsikando” Lietuvoje populiarios prekybos su konsignacijos sutartimis, bet didmeninė prekyba užsienyje vis dar atrodo bauginanti ir sudėtinga. Mūsų atsakymas – tai paprasčiau, nei manėte, pabandykite!

Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniu reglamentavimu, logistika, aptarsime, ko “butikai” tikisi iš Jūsų bei ko Jūs turėtumėte tikėtis iš Jų. Aptarsime visą procesą nuo pasiūlymo pateikimo iki siuntos išsiuntimo:
 kokie galimi kainodaros modeliai, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga; kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus; kaip turi atrodyti katalogai ir “linesheets” bei kaip juos pasigaminti; kokias nurodyti pardavimo sąlygas, kad būtumėte saugūs, tačiau neatrodytumėte grėsmingi; kaip tvarkytis su siuntomis ir muitinės reikalais; kaip dažnai siųsti užklausas, kad neatrodytumėte kaip persekiotojai; kaip planuotis veiklas, įvertinant darbų sezoniškumą ir pakartotinius užsakymus, ir dar daug visko.

Be to, mes ką tik pasaulio rinkoms pateikėme naują didmenai skirta prekės ženklą ir produktų liniją (Olie the Curious, https://oliethecurious.com/ ), tad pasidalinsime ir “šviežiausiomis” patirtimis apie tai, kaip mums sekasi, nuoširdžiai!

Šis seminaras skirtas paruošti ir supažindinti Jus su viskuo, kas Jums bus reikalinga norint dirbti su užsienio parduotuvėmis, butikais ar galerijomis:

  • Aptarsime, kaip susirasti parduotuves, kurios džiaugsis su Jumis dirbdamos, kaip paruošti joms pasiūlymus, kuriems parduotuvės negalės atsispirti,
  • Įsigilinsime, kaip susidėlioti kainodarą, kad didmeninė prekyba būtų Jums finansiškai naudinga,
  • Pasipraktikuosime, kaip rašyti vadinamuosius “pitch” laiškus, aptarsime katalogų didmeninkams rengimo ypatumus, “linesheet”us, pardavimo sąlygas,
  • Susipažinsime su didmenos terminais, teisiniais reikalais,
  • Aptarsime logistikos reikalus, muitinės klausimus ir t.t.

Kaip visada, seminaro tikslas, kad kiekvienas išsineštų veiksmų planą, ką daryti toliau.

Seminaras skirtas ir pradedantiems, ir jau pradėjusiems, bet nepagaunantiems „kodėl užstrigau“…

Dovilė su „Gera bloga“ prekių ženklu jau daugiau kaip 5 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir nuosavoje elektroninėje parduotuvėje. Patyrusi daug, ji pasiruošusi pasidalinti visomis savo patirtimis, įskaitant ir naujausias su “Oly the Curious” prekės ženklu.

Trukmė: 6 val. (10:00-17:30 su pertraukomis)

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, 3 salė, Kaunas.

Seminaro kaina vienam dalyviui – 65€, registruojantis dviems drauge – 110€.


3 komentaras apie “Didmeninė prekyba su (mados) “butikais””

  • Dalyvavau jau trečiame Dovilės seminare. Kaip visada, viskas buvo tiesiog puiku!!! Gausybė informacijos, kuri perteikta tiksliai, aiškiai ir su gera nuotaika! Lauksim kitų seminarų 🙂

  • Ačiū Dovilei už išsamią informaciją. Viskas labai nuosekliai, aiškiai ir paprastai išdėstyta, paremta praktika su konkrečiais pavyzdžiais. Ačiū!

Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *