Gerumo sau diena: Mindfulness

Gerumo sau diena: Mindfulness

Lekt. Dr. Junona Silvija Almonaitienė ir

Sausio mėn. 4 d., Kaune

 Renginio tipas: sąmoningumo gilinimas

Sausio 4-ji tegu būna gerumo sau diena. Kodėl? Todėl, kad bus pasibaigę gerumo kitiems akcijos, atrakcijos ir fejerverkai, o priešaky – nauji iššūkių kupini metai. Pats laikas prisiminti, kokias savo stiprybes turime puoselėti, aiškiau suprasti ir pajusti, kaip tai daroma. Su LSMU psichologe Junona Almonaitiene kursime teigiamus santykius su savimi, lavinsime atidumą potyriams. Mokysimės dėmesingo emocijų įsisąmoninimo (mindfulness) ir juo grindžiamų emocijų valdymo strategijų. Pakviesime pasidalyti savo gerąja patirtimi ir kartu maloniai praleisime laiką. Juk gerumas sau stiprina ir gerumą kitiems!

Dėmesingas emocijų įsisąmoninimas (mindfulness) – tai vienas iš emocinio intelekto elementų, atvirumo savo emocijoms ir psichologinės pusiausvyros būsena, ypatingas santykis su savo neigiamomis emocijomis, leidžianti jas transformuoti į pozityvesnes.

Renginio metu numatoma:

  • Emocijų supratimo ir valdymo treniruotė;
  • Teigiamo mąstymo pratimai;
  • Savo stiprybių įsisąmoninimas ir puoselėjimo idėjos;
  •  Muzika, arbata, dalijimasis.

Trukmė: 4 ak.val. (pradedame 10:00)

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, B korpusas, Kaunas.

Kviestiniams svečiams ir Decreo naujienlaiškio prenumeratoriams – renginys nemokamas. Prašome registruotis čia: https://forms.gle/ZMuNXNnBnSqVHQn57


1 komentaras apie “Gerumo sau diena: Mindfulness”

  • Jei nepatinka lėto tempo seminarai, grupinės terapijos, joga ar kitos buvimo ‘čia ir dabar’ praktikos ir renginiai, tai šitas seminaras irgi bus ne jums. Man taip pat jis buvo neįprastas, bet manau dėl tokio savotiškumo įsimins ilgam. Praktikos buvo naudingos. Sakyčiau seminaras nutiko tada, kai man jo reikėjo. Dėkinga.

Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *