Multikultūrinio virtualaus komandinio darbo platforma

Multikultūrinio virtualaus komandinio darbo platforma

http://x-culture.org/

X-Culture platforma sukurta prof. Vasyl Taras iš University of North Carolina at Greensboro ir veikia jau per 7 metus. Joje 5000 tarptautinio verslo profesionalų ir aukštesniųjų kursų studentų iš 40 šalių ir 150 universitetų sprendžia realias konkrečių įmonių problemas, susijusias su užsienio rinkų įsisavinimu.

2017 metais X-Culture gavo prestižinį tarptautinį Re-Imagine Education apdovanojimą, skiriamą Wharton universiteto – 1-ą vietą už “Įsidarbinimo galimybių puoselėjimą”.

Įmonėms X-Culture suteikia galimybę savo problemų sprendimą patikėti tarptautinėms profesionalų ir studentų komandoms, kurios siekia pateikti originalių užsienio rinkos vystymo sprendimų. Įmonių darbuotojams ši platforma yra vertinga multikultūrinio darbo virtualiose komandose mokymosi/ kompetencijos gilinimo galimybė.

Mes esame įgalioti organizuoti X-Culture veiklas bei administruoti dalyvių iš Lietuvos darbą platformoje. Viso projekto eigoje vedame mokomuosius seminarus, suteikiame reikalingą palaikymą, pateikiame individualią dalyvavimo projekte ataskaitą, sugeneruojame projekto eigos ataskaitą įmonėms.

Mielai papasakosime daugiau, susisiekite!
    Kviečiame komentuoti

    Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *