Kūrybiškumas versle: kaip rasti naujų produktų idėjų?

Kūrybiškumas versle: kaip rasti naujų produktų idėjų?

Lekt. Inga Uus

Gegužės mėn. 10 d. Kaune

Dažnas mūsų kūrybiškumo srityje turime “nepajudinamų” įsitikinimų: esu nekūrybiškas, kūrybiški – tik vaikai, ne visur to kūrybiškumo reikia, kūrybiški – tik menininkai, reikia būti kažkokiam keistokam, kad būtum kūrybiškas, kūrybiškumo išmokti neįmanoma, reikia jį turėti įgimtą, o jeigu jau jo kas ir turėtų mokyti, tai tik mokykloje ir t.t. ir pan. Žinoma, visi šie įsitikinimai yra “pajudinami” ir netgi labai neteisingi, tik ar norite visu tuo suabejoti? Argi nebūtų įdomu/ naudinga visa tai aptarti profesionaliai ir pamatyti, kur ir kodėl klystama, kai apie kūrybiškumą kalbama populiariai?

Asmens, grupės, organizacijos kūrybiškumas nėra naujos temos, tačiau seminarų ir mokymų gausoje daugeliui lieka tik fragmentiškas, paviršutiniškas, o gal net ir profaniškas šios srities supratimas, tad kviečiame apie kūrybiškumą padiskutuoti profesionaliai!

Seminaras skirtas: visiems, kurie nori iš esmės ir profesionaliai išsiaiškinti, kas yra kūrybiškumas, koks asmuo yra kūrybiškas, ko reikia būti kūrybišku, kaip kažką sukurti lengvai ir be streso, kaip dauginti kūrybiškumo apraiškas savo aplinkoje, kaip atskleisti kūrybiškumą vaikuose (jie nėra „labiau“ kūrybiški už suaugusiuosius), kaip atpažinti kūrybiškumą kituose žmonėse ir jų sprendimuose, kaip tapti/ išlikti kūrybišku?

Seminaro programa:

  • Kas yra kūrybiškumas (išsiaiškinama atliekant eksperimentą)?
  • Kiek kūrybiškumas yra procesas, ir kiek – rezultatas?
  • Kodėl visi yra kūrybiški, tik skirtingai? Kuo aiškinamas “įgimtas” kūrybiškumas? Kodėl kai kuriuos žmones mes manome esant kūrybiškais?
  • Kokie žmonės laikomi kūrybiški, ir kodėl? Kaip apibrėžiamas talentas?
  • Kaip sukurti kažką naujo? Išmokstama taikyti vieną-du kūrybiško mąstymo instrumentus.
  • Kaip kūrybiškumą paversti kasdiene veikla ir padaryti ne tik smagiu, bet ir naudingu?

Seminare yra derinama teorija su praktinėmis užduotimis, vyksta diskusijos.

Trukmė: 7 val. su pertraukomis (9:00 – 17:00 val.)

Kaina: 90 Eur dalyviui.

Vieta: Konkreti reginio vieta Kaune ir Kėdainiuose bus nurodyta užsiregistravusiems dalyviams.

Registracija el.adresu: info@decreo.lt


Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *