Šiuolaikinis marketingas proveržio siekiančioje organizacijoje

Šiuolaikinis marketingas proveržio siekiančioje organizacijoje

Lekt. Inga Uus

Rugpjūčio mėn. 1 d., Vilniuje

Renginio tipas: gilinamasis ir įžvalgų

Kas mano organizacijai yra “marketingas”, kaip jį apsibrėžiame? Neišsigąskite šio klausimo „banalumo“ – marketingo valdymas organizacijoje tiesiogiai susijęs su tuo, kaip organizacija suvokia marketingą, ką jis jai reiškia, ko iš marketingo tikisi organizacija. Nors marketingo turinys evoliucionuoja nepaliaujamai, o jo kaita įgauna vis didesnį pagreitį, daug organizacijų marketingą vis dar apibrėžia tik kaip vartotojų pažinimo ir jų poreikių tenkinimo procesą. Ar tokia marketingo traktuotė tinka proveržio siekiančiai organizacijai? Seminaras skirtas sujudinti organizacijų marketingo suvokimą iš pagrindų.

Seminaro programa:

  • Kaip evoliucionuoja ir transformuojasi marketingo traktuotė? Ko tikėtis iš 2020-ųjų “lūžio”?
  • Kaip konkrečiai skirtingos marketingo traktuotės įtakoja marketingo veiklų pobūdį organizacijoje?
  • Koks vaidmuo tenka vartotojui, priklausomai nuo organizacijos taikomos marketingo traktuotės, ir kaip šis vaidmuo įtakoja marketingo veiklos valdymą?
  • Kokie reikalavimai turi būti keliami šiuolaikiniam marketingui, kokios numatomos atlikti marketingo veiklos ir kompetencijos, reikalingos proveržio siekiančios organizacijos marketingo specialistams?

Seminaras skirtas: įmonių vadovams, naujai steigiamų ar vystymo sunkumų patiriančių įmonių vadovams, proveržio veikloje siekiančių įmonių vadovams, marketingo vadovams, pardavimų, gamybos skyriaus vadovams.

Seminare yra derinama teorija su praktinėmis užduotimis, vyksta diskusijos. Seminaras ypač efektyvus dalyvaujant keletui atstovų iš vienos įmonės.

Trukmė: 10:00 – 17:00 val.

Kaina: vienam asmeniui – 85 €; kaina dviem asmenims registruojantis kartu – 130 €.

Vieta: konkreti renginio vieta Vilniuje bus nurodyta užsiregistravusiems dalyviams.

 


Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *