Veiklos ETSY platformoje sėkmės istorija

Veiklos ETSY platformoje sėkmės istorija

Lekt. Dovilė Mikelėnienė

Kovo mėn. 21 d., Kaunas

Renginio tipas: gilinamasis

Etsy platforma pradžioje buvo žinoma rankdarbius, vintage bei meno gaminius kuriantiems/ parduodantiems menininkams, tačiau pati platforma vystėsi, o įsileidus „gamybininkus“, platforma tapo  sėkmingiausia prekybos savadarbiais gaminiais ir gaminiais, gaminamais mažais kiekiais, vieta. Kaip ir bet kuri prekybos vieta ar prekybos forma, Etsy turi savitą sėkmės “logiką”, kurios formule neišreikši, bet kurios išmanymas yra būtinas veiklos šioje platformoje sėkmei.

Dovilė su “Gera bloga” prekių ženklu jau veik 4 metus sėkmingai verčiasi rankdarbių prekyba Etsy platformoje ir iš šios veiklos pajamų gyvena. Patyrusi daug, ji pasiruošusi papasakoti savo istoriją nuo parduotuvės įkūrimo iki pilno išvystymo strategijos.

Seminaro metu aptarsime įvairius klausimus:

  • Kas yra Etsy, kaip jis veikia, ir kas ten parduodama?
  • Kaip Etsy keičiasi, ir kokių pliusų bei minusų iš šios kaitos galima tikėtis?
  • Kaip sukurti parduotuvę, kuri išsiskirs?
  • Kaip Etsy platformoje uždirbti ir koks verslo modelis veikia?
  • Ką daryti, kad Jūsų parduotuvę surastų vartotojas?
  • Kaip plėsti savo verslą Etsy ir už jo ribų?

Tad, jeigu kuri papuošalus, mezgi, pieši, siuvi, lipdai ir nori gyventi iš savo kūrybos, Etsy yra būtent tai, ko tau reikia pradėti savo verslą. Seminaras skirtas ir tiems, kurie dar tik planuoja pardavinėti savo rankdarbius šioje platformoje, ir jau pradėjusiems, bet siekiantiems padidinti pardavimus. Be to, šis seminaras aktualus ir panašių prekybos platformų kūrėjams “startuoliams” bei vystytojams, nes teigiama Etsy platformos vartotojų patirtis gali būti perkeliama ir į kitus analogiškus prekybos platformų projektus.

Trukmė: 5 val. (09:00-14:00)

Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas, K.Baršausko 59, Kaunas, B Korpusas, salė B310.

(Registracija uždaryta)


Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *