Organizacijos vizijos kūrimas (LEGO metodika)

Organizacijos vizijos kūrimas (LEGO metodika)

Lekt. Inga Uus

Renginio tipas: gilinamasis

Be organizacijos strateginio vystymo vizijos neįmanomas organizacijos strateginis proveržis. O jeigu organizacija nežino, ko siekia ateityje, tai ir strategijos kurti jai nereikia… Kita vertus, kad būtų sėkmingai įgyvendinta, organizacijos strateginio vystymo vizija turi būti visų organizacijos vadovų ir darbuotojų suprantama vienodai. Geriausiai to pasiekti viziją kuriant drauge!

O gal Jūsų organizacija turi viziją, tik ji jau senokai buvo svarstyta? Ar neverta jos persvarstyti? Neseniai? Tuomet, ar esate tikri, jog Jūsų organizacijoje visi sutaria dėl pasirinktos organizacijos strateginio vystymo vizijos? Juk dažnai nutinka taip, jog strateginio vystymo vizija yra aukščiausio lygmens vadovo sprendimas, kuris galbūt, net nėra tinkamai iškomunikuotas organizacijos viduje, todėl darbuotojai vadovaujasi savo supratimu ir turi savo viziją?

Seminaro metu yra:

  • Atsakoma į klausimą, kas yra strategija? Kokia jos struktūra? Kaip kuriama strategija?
  • Nustatoma, koks vaidmuo tenka organizacijos vizijai ir kaip ji apibrėžiama.
  • Išsiaiškinami skirtumai tarp organizacijos misijos, vizijos, tikslų ir strategijos.
  • Praktišku ir itin lengvai taikomu vizijos kūrimo ir sutarimo dėl vizijos metodu, sukurtu LEGO® kompanijos, yra sukuriama strateginė organizacijos vizija.

Organizacijos strateginio vystymo vizijos kūrimo seminaras yra praktinis. Jo metu naudojama LEGO® SERIOUS PLAY® metodologija. Renginyje ypač efektyvu dalyvauti keletui vienos organizacijos narių – tuomet galėsite sutarti dėl savo organizacijos strateginio vystymo vizijos!

Trukmė: 5 val. (10:00-15:00)

Kaina: vienam asmeniui – 85€; dviem asmenims registruojantis iš vienos įmonės – 125€.

Vieta: konkreti renginio vieta Vilniuje nurodoma užsiregistravusiems dalyviams.


Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *