Efektyvus dalyvavimas parodoje (kartojamas)

Efektyvus dalyvavimas parodoje (kartojamas)

Lekt. Inga Uus ir Jurgita Zemblytė

Vasario mėn. 21 d., Vilnius

Renginio tipas: ABC/ gilinamasis

Dalyvavimo parodoje ar mugėje nauda įmonei gali būti labai didelė. Galbūt, parodoje ar mugėje dalyvauti ketinate pirmą kartą ir norėtumėte sužinoti, kaip tai padaryti kiek įmanoma rezultatyviau ir efektyviau? O galbūt, parodoje dalyvaujate jau nebe pirmą kartą ir turite patirties, tačiau norėtumėte šią patirtį aptarti ir sulaukti naudingų patarimų? Galbūt, abejojate dalyvavimo parodose nauda Jūsų įmonei, nes ligšiolinis dalyvavimas nedavė tiek naudos, kiek tikėjotės?

Dalyvavimas parodose ir mugėse daugeliui įmonių yra naujų kontaktų mezgimo, klientų pritraukimo galimybė, bet parodose ir mugėse galima siekti ir daug ambicingesnių tikslų. Ši marketingo priemonė yra brangi, todėl turėtų būti maksimaliai efektyvi. Tai siūlome aptarti giliai seminare, kuris suteiks įžvalgų ir struktūriškumo pasiruošimui parodai, leis maksimaliai išnaudoti galimybes bei padidins dalyvavimo joje sėkmę.

Seminaras skirtas: vadovams, projektų vadovams, eksporto vadybininkams ir darbuotojams, atsakingiems už pasiruošimą parodai/ mugei ar dalyvavimo joje efektyvumą.

Seminaro programa:

 • Koks vaidmuo tenka parodoms ir mugėms šiuolaikiniame marketinge?
 • Kaip išsikeliami dalyvavimo parodoje/ mugėje tikslai? Kokių tikslų galima siekti dalyvaujant parodoje, kiek ambicingi jie gali būti? Kuo jie svarbūs pasiruošimo parodai procese?
 • Kaip dalyvaujant parodoje/ mugėje pasiekti maksimalų poveikį potencialiam klientui/ vartotojui? Kaip užsitikrinti lankytojų domėjimąsi parodai pasibaigus?
 • Kokie yra darbo ypatumai parodos/ mugės stende?
 • Kaip darbuotojai turėtų reklamuoti, pristatyti įmonę, produkciją ir tapti ambasadoriais? Kaip kalbėti, kodėl kalbėti ir ką kalbėti kuriant vertę klientui / vartotojui?
 • Kaip pasitelkti akis, balsą ir kūno kalbą ryšiui su klientu/ vartotoju užmegzti?

Seminare yra derinama teorija su praktinėmis užduotimis, vyksta diskusijos. Taip pat dalijamasi įžvalgomis ir gerąją praktika, ieškoma atsakymų į kylančius klausimus.

Trukmė: 4 val. (12:00-16:30)

Vieta: Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, BNordic verslo centras, J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius

 


3 komentaras apie “Efektyvus dalyvavimas parodoje (kartojamas)”

 • Decreo kursai yra labai stiprūs. Užsiėmimai (bent kol kas) vyksta mažose grupelėse, tad yra galimybė tiesiogiai konsultuotis apie būtent tau svarbius klausimus. Tau suteikiamas visas profesionalo (dėstytojo) dėmesys. Kursai nestokoja praktinių patarimų ir gerosios/blogosios praktikos pavyzdžių. Išeini iš šių kursų ne tik turėdamas nuojautą “ką reiktų daryti” bet ir “kaip reiktų daryti mano atveju”. Kitaip tariant, tai kursai skirti, ne išklausyti, o išgirsti ir surpasti. Labai rekomenduoju visiems, kas kursuose ieško konkrečių atsakymų ir tikros naudos.

 • Laba diena,

  Norėjome sužinoti ar organizuojate mokymus apie dalyvavimą tarptautinėse parodose? Kada planuojami artimiausi?
  Dėkoju

Kviečiame komentuoti

Jūsų el. pašto neskelbsim atvirai. Privalomi laukeliai pažymėti *